مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت لنوکس در سراسر تهران شعبه غرب ۸۸۷۸۱۸۰۶-شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵

داکت اسپلیت لنوکس یک برند آمریکایی می باشد که در دهه ی هشتاد میلادی توسط شخصی با همین نام افتتاح گردید. این شرکت پس از واگذار ی به سرمایه گذاران دیگر مسیر پیشرفت را طی نمود. مهمترین حوزه کاری لنوکس تولی محصولات تهویه مطبوع در چن کارخانه در چند کشور دنیا می باشد. محصول برند لنوکس به دلیل استفاده ی زیاد در کشور آمریکا در سبد محصولات این شرکت قرار دارد. استایل کلی اسپلیت کانالی لنوکس نمایانگر یک محصول آمریکایی می باشد. این دستگاه دارای بلوور فن های فلزی با قدرت بالای پرتاب باد می باشد. این پرتاب باد توام با صدا است. ریموت کنترل این دستگاه به همین منظور دارای تعداد زیاد دور فن هواساز می باشد که اغلب برای موتور فن هواساز مضر است. کندانسور لنوکس در دو مدل بالا زن و روبرو زن موجود می باشد. این محصول اینورتر خود را نیز به بازار ایران عرضه نموده است. البته دو ظرفیت 36 هزار و 24 هزار اکت اسپلیت در این برند از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. مصرف برق این دستگاه معمولا کمی بالا تر از حد معمول می باشد. مزایا و معایب پرتاب باد خوب .عمر بالای قطعات صدای زیاد مصرف نسبتا بالای انرژی لنوکس در سال ۱۸۹۵ میلادی در شهر اشتوتگارد ایالت آیووا امریکا توسط دیوید لنوکس تاسیس و اولین محصول خود را به عنوان کوره فولادی به بازار عرضه کرد. در سال ۱۹۰۴ میلادی دیوید شرکت خود را به سرمایه گذار دیگری واگذار نمود تا بتواند در عرصه تحقیق و توسعه به فعالیت ادامه دهد. از آن پس حرکتهای اقتصادی شگرف شرکت لنوکس در سایه نوآوری های پی در پی در بازار امریکا و پس از آن بازار جهانی صورت گرفت. در حال حاضر این شرکت با داشتن هشت کارخانه مختلف در آمریکا و اروپا به عنوان یکی از معتبرترین محصولات در زمینه سیستمهای سرمایشی در دنیا مطرح میباشد. به گونه ای که تمامی رقبا به ارجحیت فنی این محصولات در بسیاری از زمینه ها اذعان دارند. داکت اسپلیت لنوکس یکی از معتبر ترین و بهترین برند های داکت اسپلیت و سیستم های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی محسوب می گردد. داکت اسپلیت لنوکس (Lennox Duct split) یک برند آمریکایی می باشدکهبه کشور ما وارد می گردد و به علت مزایا و ویژگی های فراوانی که دارد بسیار مورد توجه مهندسین تاسیسات و طراحان قرار گرفته است که در ادامه به بررسی ویژگی ها و مزایای این دستگاه می پردازیم. داکت اسپلیت لنوکس دارای ظرفیتی معادل 1.5 الی 5 تن تبرید می باشد. به کمپرسور های گوناگونی نظیر Copeland، SANYO و Scroll mark مجهز می باشد تا دمای 52 درجه سانتیگراد را می تواند طاقت بیاورد و به همین دلیل بسیار مناسب استفاده در فضاهای حاره ای و بسیار گرم می باشد و در این فضاها وجود حرارت بالا هیچ گونه آسیبی را به سیستم وارد نمی نماید.

داکت اسپلیت لنوکس

داکت اسپلیت لنوکس

داکت اسپلیت لنوکس

بر داکت اسپلیت لنوکس می توان ریموت تعبیه نمود تا مقدار و شدت هوای عبوری از دستگاه کنترل گردد. ریموت ها به کار رفته در این سیستم ها می تواند به صورت سیم دار و برقی و یا به صورت دستی باشد و به کمک آن هوای منتشر شده در فضا را کنترل نمود. در داکت اسپلیت لنوکس می توان فیلتری قرار داد تا بتوان به آن دسترسی پیدا کرده و به راحتی آن را شستشو داد. می توان این فیلتر ها را در ماشین های ظرف شویی قرار داده و شستشو داد و به راحتی دوباره از آن استفاده نمود. فیلتر های یک بار مصرف هم برای این دستگاه ها وجود دارد که پس از استفاده می توان آن را تعویض نموده و فیلتر دیگری جایگزین نمود و دیگر دردسر شستشو را ندارد. داکت اسپلیت لنوکس از پشت دستگاه و همچنین از زیر دستگاه دارای قابلیت مکش می باشد.
داکت اسپلیت لنوکس به فن چهار ساعته مجهز می باشد و برای کانال کشی های طولانی می توان فشار استاتیکی از 70 الی 100 پاسکال را در نظر گرفت. داکت اسپلیت لنوکس بسیار کم حجم بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می نماید و به طور عمومی دارای ماکزیمم ارتفاع 29 سانتیمتر دارد. این سیستم مجهز به پمپ آب درین با هد 75 سانتیمتر می باشد. داکت اسپلیت لنوکس دارای ظرفیتی با مقدار 1.5 تا 5 تن تبرید می باشد.
سیستم داکت اسپلیت لنوکس از دو واحد مجزا تشکیل شده است. یک واحد هواساز داخلی که در داخل سیستم جای می گیرد و دیگری واحد کندانسور خارجی در فضای خارج از سیستم و در فضای آزاد قرار می گیرد. این دو واحد به کمک لوله های مسی به یکدیگر متصل می گردند. جهت انتشار هوای گرم به محیط، هوا هنگام عبور از کویل آب گرم تبدیل به هوای گرم شده و در محیط انتشار یافته و به فضای داخلی مورد پروژه هوای گرم وارد می گردد. در مورد انتشار آب خنک هم دقیقا به همین شیوه ولی کاملا برعکس انجام می گردد و هوای گرم به محیط وارد شده و هوای فضا را گرم می نماید.
بدین ترتیب داکت اسپلیت لنوکس هم جهت تولید هوای گرم و هم جهت تولید هوای خنک مورد استفاده قرار می گیرد و هم می توان هوای پاک و تصفیه شده را به فضا وارد می نماید. داکت اسپلیت لنوکس به طور کلی انرژی بسیار زیادی را مصرف نمی نماید اما یک نوع اینورتر دار این سیستم ها است که مصرف برق را به حداقل ممکن رسانده و موجب صرفه جویی بسیاری در مصرف انرژی می گردد و حتی مصرف بالای برق که در میان انواع داکت اسپلیت ها شایع است و این امر یکی از معایب داکت اسپلیت لنوکس به شمار می رود، در نوع اینورتر دار آن مصرف برق را به حداقل ممکن رسانده و موجب صرفه جویی بسیار در هزینه های پروژه و هم چنین مصرف برق می گردد.
نصب و اجرای داکت اسپلیت لنوکس به آسانی انجام می گردد و می توان در کمترین زمان ممکن آن را نصب نمود اما حتما نیاز است تا با رعایت اصولی و دقیق نکات اجرایی، فنی و ایمنی این امر انجام بپذیرد و حتما توسط نیروی مختصص انجام گردد چرا که عدم نصب و اجرای مناسب و دقیق باعث عدم فعالیت درست و صحیح این سیستم می گردد و متعاقبا موجب توقف فعالیت سیستم گشته و راندمان و بازدهی آن را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.
در نتیجه موجب کاهش طول عمر کل سیستم می گردد. داکت اسپلیت لنوکس جزو یکی از بهترین و پر کاربرد ترین سیستم های تهویه مطبوع به شمار می رود و علت آن هم مزایای فراوان و مشخصات و ویژگی های به خصوصی است که این سیستم دارا می باشد. از داکت اسپلیت لنوکس در تمامی انواع کاربری ها و فضاهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و درواقع مانع و محدودیتی برای استفاده از داکت اسپلیت لنوکس وجود ندارد. به همین دلایل و مزایای آن در بسیاری از پروژه ها استفاده از این نوع سیستم ها پیشنهاد می گردد. برای تعمیر سرویس نگهداری داکت اسپلیت لنوکس با شرکت تهران تهویه تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کرده و مشکل خود را برطرف نمایید.شعبه غرب ۸۸۷۸۱۸۰۶-شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران  خیابان باهنر / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در غرب تهران

گیشا / خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت اللهکاشانی بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد